Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий варіант для шанувальників сауни. Цю модель можна встановити в будь-якому опалювальному приміщенні. Перевагою інфрачервоної сауни в тому, що для її роботи не потрібна спеціальна вентиляція. Випромінювачі зі 100% кераміки. Ця сауна обладнана 4 інфрачервоними випромінювачами, іонізатором, а також озонатором повітря, магнітолої з колонками. Вживаючи процедури, ви можете ввімкнути свої улюблені трек або слухати радіо. Збирається й розбирається засувками.
Постійне прийняття процедур покращує обмін речовин, виводить токсини з організму, знімає напруження в м'язах, підвищує імунітет і багато іншого.
Ця модель представлена в нашому виставковому залі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Foreverfit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сауни | 1-місна |
| Матеріал кабіни | Канадський червоний кедр |
| Кількість нагрівачів | 4 |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Потужність | 1.4 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Автоматичний датчик температури | Так |
| Пульт управління | Внутрішній і зовнішній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 98 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Система вентиляції | Так |
| Іонізатор повітря | Так |
| Декоративна решітка на нагрівачах | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Зовнішнє освітлення | Ні |
| Кліпси для складання | Так |
| Двері | Прозоре скло |
| Музична система MP3/FM | Так |
- Ціна: 36 000 ₴











