Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FitLogic T15 доріжка з ідеальне співвідношення ціна / якість. Її сучасний дизайн впишеться практично в інтер'єр будь-якої квартири або будинку. Дана доріжка цікава тим, що її ширина і довжина полотна максимально наближена до професійної біговій доріжці, а саме 140 * 48см. Двигун потужністю 3 л.с. дозволить займатися спортсмену до 120 кг. Покращена система амортизації не буде псувати нерви сусідам живуть поверхом нижче. Конструктори постаралися зробити демпферну система максимально прийнятно тихою.
Доріжка має електричним кутом підйому і простий складною конструкцією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitLogic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Довжина полотна | 140 см |
| Ширина полотна | 48 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Аудіосистема |
| Вага | 64 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 184 см |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 138 см |
- Ціна: 28 900 ₴











