Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗА ХАРКОВОМУ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА, ЗАНОС І ЗБІРКА!!!
Орбітрек магнітний EcoFit E-118E це надійний помічник у боротьбі із зайвою вагою. EcoFit E-118E розрахований на користувача до 120кг та зростанням до 185см. Орбітрек - це найуніверсальніший тренажер, можна займатися будь-якої доби, він практично безшумний, EcoFit E-118E допоможе вам пропрацювати максимально все тіло. Довжина кроку цієї моделі 37 див.
EcoFit E-118E представлений у нашому виставковому залі, за попереднім дзвінком, можна приїхати та випробувати його у справі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Максимальна довжина кроку | 37 см |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 36 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 159 см |
- Ціна: 12 450 ₴






